Konkurs matematyczny CONTINUUM

 

Organizatorem Konkursu jest Komitet Organizacyjny Konkursu Matematycznego „CONTINUUM” w skład którego wchodzą: nauczyciele Zespołu Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku oraz przedstawiciele Politechniki Warszawskiej Filia w Płocku. Organizator posiada pełne prawo do organizowania Konkursu.

Uczestnikami Konkursu mogą być uczniowie wszystkich typów szkół tj. szkoły podstawowe oraz szkoły, w których nauka kończy się egzaminem maturalnym.


VIII EDYCJA KONKURSU MATEMATYCZNEGO “CONTINUUM”

Szanowni Państwo / Drodzy Uczniowie.

Serdecznie dziękujemy za Państwa zainteresowanie poprzednimi edycjami Konkursu Matematycznego „CONTINUUM” organizowanego przez Politechnikę Warszawską Filię w Płocku i Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza.

Serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w nowej edycji Konkursu. W tym roku formuła Konkursu dla szkół podstawowych jest taka sama jak w roku poprzednim. Etap pierwszy odbędzie się w sposób zdalny, etap drugi stacjonarnie w Zespole Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku.

Komitet Organizacyjny Konkursu Matematycznego „CONTINUUM 2024” zwraca się z prośbą o przekazanie informacji uczniom i nauczycielom oraz zapoznanie uczniów z regulaminem Konkursu.

 

Przyjmowanie zgłoszeń uczestnictwa
(formularz dostępny na stronie internetowej)

do 22 grudnia 2023 r.
Etap I (90 minut)


10 stycznia 2023 r. (środa)

godz. 12:00 – 13:30

Forma zdalna

Etap II  

7 marca 2024 r. (czwartek)
godz. 12:00 – 13:30
Zespół Szkół Centrum Edukacji
im. Ignacego Łukasiewicza
09-400 Płock, Al. F. Kobylińskiego 25

 

Zakończenie VIII edycji Konkursu  

kwiecień 2024 r.
podczas “Drzwi Otwartych”
Zespół Szkół Centrum Edukacji
im. Ignacego Łukasiewicza
09-400 Płock, Al. F. Kobylińskiego 25

 

 

Terminarz Konkursu oraz informacje organizacyjne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych zostaną przekazane przez organizatorów osobnym pismem.

 

Pliki do pobrania:

 

Link do platformy konkursowej

 

                                                     

www.pw.plock.pl www.zsce.pl