Biblioteka szkolna umożliwia wypożyczenie książek

W dniach: 4 maja (poniedziałek) i 6 maja (środa) 2020 r. w godzinach od 10:00 do 12:00 w Bibliotece szkolnej będzie możliwość wypożyczenia książek. Przy wypożyczaniu książki, uczniów obowiązuje okazanie identyfikatora szkolnego lub ważnej legitymacji szkolnej.

Aby wejść do budynku szkoły, uczeń musi mieć na twarzy maseczkę zakrywającą usta i nos oraz jednorazowe rękawiczki na dłoniach. Prosimy o zachowanie zalecanego, bezpiecznego, 2-metrowego odstępu od innych osób w budynku szkoły.

Aby ograniczyć konieczny czas spędzony w budynku szkoły, uczniowie mogą wcześniej w domu przygotować sobie na kartce listę książek, które chcą wypożyczyć i kartkę podać bibliotekarzowi na miejscu w bibliotece. Pomocne może okazać się skorzystanie z katalogu online naszej biblioteki: https://m010724.molnet.mol.pl/

Wszyscy uczniowie, którzy mają na swoim koncie książki wypożyczone przed 12 marca 2020 r., nie zwracają ich w czasie, gdy szkoła nie pracuje w trybie normalnym. Zrobią to w późniejszym, możliwym terminie.

 

Autor wpisu: