Nauczyciele

Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2018/2019

Lp. Nazwisko i imię Funkcja / nauczany przedmiot
1.      Wiśniewski Tomasz Dyrektor, chemia, przedmioty zawodowe – urlop zdrowotny
2.      Kozera Barbara Dyrektor w zastępstwie, chemia, przedmioty zawodowe
3.      Nowakowska Magdalena Wicedyrektor, matematyka
4.      Biernacki Bartłomiej Wicedyrektor, chemia, przedmioty zawodowe
5.      Baranowska Marta język niemiecki
6.      Borawska Anna Doradca zawodowy – urlop zdrowotny
7.      Borowska Teresa fizyka, biologia, przyroda
8.      Brzeska-Walczak Elżbieta religia
9.      Byszewski Grzegorz wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
10.   Chęcka Monika chemia, przedmioty zawodowe
11.   Ciarkowska Anna biologia
12.   Cieślik Elżbieta język niemiecki
13.   Ćwikła Barbara biblioteka
14.   Dudek Agnieszka Pedagog
15.   Duszczyk Marcin język angielski
16.   Dymek Anna język polski, edukacja filmowa
17.   Fabiszewska Małgorzata matematyka, fizyka
18.   Falkowska Beata chemia, przedmioty zawodowe
19.   Frankie Ewelina język angielski – urlop bezpłatny
20.   Fronczyk Magdalena język niemiecki
21.   Gieres Waldemar wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
22.   Grabarczyk Monika chemia, przedmioty zawodowe
23.   Grobicki Przemysław geografia
24.   Jankowska Elżbieta matematyka
25.   Januszewski Cezary chemia, przedmioty zawodowe
26.   Jarząbek-Kościuk Małgorzata historia, wiedza o społeczeństwie
27.   Jędrzejewska Renata biologia, przyroda
28.   Kacprzak Daria język angielski
29.   Kajkowski Waldemar informatyka, przedmioty zawodowe
30.   Kamińska Hanna język polski
31.   Kleniewska Marta biblioteka
32.   Klikczyńska Kalina biologia, język angielski
33.   Kluska Emilia matematyka – urlop macierzyński
34.   Kłos Ewa podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe
35.   Kobylińska Agata język angielski
36.   Kokosza Robert wychowanie fizyczne
37.   Kokoszczyńska Anna historia, wiedza o społeczeństwie
38.   Korsak Katarzyna język angielski
39.   Kosiński Marek wychowanie fizyczne
40.   Kowalski Paweł informatyka, matematyka
41.   Koziczyńska Marta język angielski
42.   Kozłowska Katarzyna język polski
43.   ks. Czarnecki Paweł Robert religia
44.   Michalska Anika chemia, przedmioty zawodowe – urlop macierzyński
45.   Michalska Jolanta język angielski
46.   Misztela Monika wychowanie fizyczne
47.   Murawska Joanna geografia
48.   Niedbała Ewa matematyka
49.   ks. Niewinowski Paweł Andrzej religia
50.   Nisztor Mirosław wychowanie fizyczne
51.   Nowak Krzysztof historia, wiedza o społeczeństwie
52.   Olejniczak-Wrońska Katarzyna język polski – urlop zdrowotny
53.   Paprocka Małgorzata język polski
54.   Paruszewski Damian chemia, przedmioty zawodowe
55.   Pędraszewska-Knieć Dagmara język francuski
56.   Pikoń Marcin matematyka
57.   Polok Monika język angielski
58.   Ratkowski Jacek wiedza o kulturze
59.   Reczek Ewa Psycholog
60.   Ruszkowska Ewelina chemia, przedmioty zawodowe
61.   Rybicka Grażyna język polski
62.   Rybicka Małgorzata język polski
63.   Schulz Małgorzata język niemiecki
64.   Shychkova Tetiana wychowanie fizyczne
65.   Skiermański Marcin wiedza o społeczeństwie, informatyka
66.   Skorus Anna wiedza o kulturze
67.   Smorzewska Katarzyna chemia, przedmioty zawodowe
68.   Staniszewska Ewa język angielski
69.   Staniszewska Monika język niemiecki
70.   Stanuszkiewicz Agnieszka geografia, język angielski
71.   Stempińska Bogumiła język angielski
72.   Suchta Jolanta chemia, przedmioty zawodowe
73.   Wasilewska Lidia język polski
74.   Więcek Konrad język angielski
75.   Wiktorowska Magdalena język niemiecki
76.   Zamfirow Ewa Anna historia, biblioteka
77.   Zawadzka Gabriela język angielski
78.   Zielińska Agnieszka język polski
79.   Żaczek Aleksandra chemia, przedmioty zawodowe